Vlasy - www.eviba.sk

Prejsť na obsah
Kozmetika
Carpathia Herbarium Šampón 350ml
VLASY
Carpathia Herbarium obsahuje iba lokálne bylinky z našich končín obsahujú látky, ktoré sú pre vlasy a pokožku hlavy najprirodzenejšie.
6.00 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Brezový šampón
VLASY
Vedeli ste, že už naše prababičky používali brezu pre „osvieženie a omladenie pokožky“ aj jej regeneráciu?

A každý, kto chce mať svieže a zdravé vlasy si ju zamiluje rovnako. Naoko „obyčajný“ brezový šampón často prospeje viac, ako niektoré „nadštandardné“riešenia. Pre veľmi pozitívny vplyv na pokožku je umývanie vlasov príjemné a dlhodobé používanie prípravku s výťažkom z brezy spomalí ich vypadávanie a dodá im lesk, pričom ich aj osvieži a ošetrí.

Prečo?

Už oddávna je breza symbolom ľudového liečiteľstva zvlášť u slovanských národov. Okrem toho, že obsahuje napríklad vitamín C, triesloviny a silice, jej živica veľmi dobre pomáha aj pri zápalových a infekčných kožných problémoch. Jej pozitívny vplyv na pokožku hlavy sa potom priamo odráža v kvalite vlasov a v celkovom pocite zdravého vzhľadu.

Výsledným efektom sú vaše krásne vlasy a pocit zdravej sviežosti, najmä ak pravidelne používate Dixi Brezový šampón.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Čajovníkový šampón
VLASY
Vedeli ste, že gél vyrobený z čajovníka austrálskeho poskytuje podobné „čistiace výsledky“ ako 5% peroxid?

Ak je však správne využitý TTO (tea tree oil), ktorý je výťažkom z čajovníka v šampóne, vlasy zažiaria nielen ako jemne a šetrne odmastené, ale pokožka hlavy je vynikajúco chránená proti škodlivým aspektom vonkajšieho prostredia.

Prečo?

Austrálsky Tea Tree Oil (TTO) bol akceptovaný Európskou Farmakologickou Komisiou a v súčasnosti je zaradený medzi terapeutické látky. Teda zložky výrobkov obsahujúcich TTO veľmi účinne pomáhajú pri čistení a iným problémom pôsobiacim na pokožku hlavy. Nie však hocijako! Zložka TTO totiž prirodzeným spôsobom zabezpečuje rovnováhu baktérií, čo je optimálne pri vašej voľbe kvalitnej hygieny. A to rozhodne stojí za to, ak ide o pocit čistoty.

Výsledným efektom je, že máte krásne, čisté vlasy zbavené mastnoty a pocit ošetrenej hlavy osobitne pri dlhodobom používaní Dixi Čajovníkového šampónu.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Kondicionér na farbené vlasy 200ml
VLASY
Tento kondicionér s extraktom z brusníc dodá vašim vlasom prirodzený lesk žiarivej farby. Okrem vitamínov obsahuje množstvo ďalších prospešných látok a pomáha rekonštruovať bunkovú membránu, teda pôsobí aj na obnovu buniek. Spolu s prísadou Benzophenone-4 filtruje niektoré zložky UV žiarenia a tak chráni vašu pokožku hlavy i vlasy.

Výsledným efektom pravidelného používania Dixi kondicionéru na farbené vlasy je zdravý vzhľad výživou preniknutých vlasov, ktoré si zachovajú svoj lesk i farbu aj za žiarivých slnečných dní.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Kondicionér Regeneračný 200ml
VLASY
Dixi regeneračný kondicionér s monoi olejom je určený pre namáhané a poškodené vlasy. Pri pravidelnom používaní chráni vlasy pred poškodením. Po použití sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú lesklé a žiarivé. Odporúčame používať v kombinácii s Dixi regeneračným šampónom.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Kondicionér revitalizačný 200ml
VLASY
Predstavte si svet prírody plnej rôznych bylín, z ktorých sú vyrábané extrakty použité práve v tomto kondicionéry. Všetky sú liečivé a priaznivo pôsobia aj na štruktúru vlasov a pokožku hlavy. Zárukou kvality je starostlivo volený pomer výťažkov z týchto rastlín: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Papaya, Echinacea Purpurea, Chamomilla Recutita, Calendula Officinalis, Centella Asiatica, Melissa Officinalis, Hamamelis Virginiana, ba aj Tilia Cordata. Spolu s Keratínom sa stáva tento kondicionér skutočne výnimočným pre podporou vitality vašich vlasov.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Lopúchový šampón 400ml
VLASY
Bylinný šampón s extraktom z lopúcha je špeciálne navrhnutý tak, aby bojoval s vypadávaním vlasov. Svojím zložením posilňuje vlasové folikuly, podporuje zdravý rast a lesk vlasov. Lopúchový šampón neobsahuje parabény ani silikóny a je určený pre všetky typy vlasov. Doprajte svojim vlasom dotyk prírody.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Olej na vlasy 60ml
VLASY
Je určený pre všetky typy vlasov, posilňuje ich, dodáva im lesk a zdravý vzhľad, ošetruje ich a vyživuje.

Jeho výnimočnosť je v tom, že jeho hlavnou zložkou je extrakt Nechtíka lekárskeho, ktorý má medzi bylinkami významné miesto. Jeho výrazné antibakteriálne, protizápalové a ďalšie liečivé účinky sa využívajú aj v detskej kozmetike, lebo je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Svetlé, či tmavé vlasy väčšej krásy – hravo dosiahnete pri použití vlasového oleja.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Pivonkový šampón 400ml
VLASY
Trápia vás jemné vlasy bez objemu? Potom im venujte špeciálnu starostlivosť. Pivonkový šampón vaše jemné vlasy nezaťaží, šetrne ich umyje, posilní a dodá objem. Vaše vlasy ostanú krásne nadýchané, vzdušné a ľahké. Prírodný extrakt z kvetu Pivónie sa postará o posilnenie aj o krásnu vôňu. Bez parabénov a silikónov.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Regeneračná vlasová maska 300ml
VLASY
Dixi regeneračná maska na vlasy s extraktom z Tiaré (monoi olej) poskytuje suchým, poškodeným a namáhaným vlasom potrebnú regeneráciu. Hĺbkovo vyživuje vlasy od korienkov ku končekom a ochraňuje ich pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vlasom navracia lesk.
5.40 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Šampón na farbené vlasy 400ml
VLASY
Brusnice sú vo všeobecnosti považované za „vitamínovú smršť“. Okrem vitamínov, ako sú C, K, A, E, obsahujú aj polyfenoly, flavonoidy, minerály (magnézium, kalcium, mangán, fosfor i sodík) a množstvo ďalších telu prospešných látok. Preto aj v kozmetickom priemysle majú široké využitie, lebo pomáhajú rekonštruovať bunkovú membránu. Inými slovami – výživa, ktorá pôsobí na obnovu buniek. Spolu so zlúčeninou vyvinutou špeciálne pre tento účel (Benzophenone-4), ktorá filtruje niektoré zložky UV žiarenia, tak chránia pokožku vašej hlavy a vlasy.

Výsledným efektom sú výživou preniknuté vlasy, ktoré si zachovávajú svoj lesk i farbu aj pri pôsobení slnečných lúčov zvlášť, ak používate Dixi šampón na Farbené vlasy.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Šampón na zosvetlené, sivé a blond vlasy 400ml
VLASY
Je len málo rastlín, ktoré majú prívlastok „zázrak farmácie“. Vŕba biela tento prívlastok má. Účinne pôsobí pri liečbe mnohých chorôb, veď okrem protizápalových a dezinfekčných účinkov sa tu uplatňuje aj jej adstringentné, sťahujúce pôsobenie. Pomáha doslova od hlavy až po päty aj na rôzne kožné problémy.

Špeciálne vyvinutý šampón z jej extraktu a s pridaním špeciálneho farebného pigmentu má tú vlasnosť, že redukuje žltnutie svetlých, bielych a sivých vlasov, oživuje lesk a vitalitu vlasov. Pri pravidelnom používaní Dixi šampónu na zosvetlené, sivé a blond vlasy výsledným efektom je krásny tón farby vašich vlasov a šetrný upokojujúci vplyv na pokožku hlavy pri súčasnom posilnení štruktúry vlasov.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Šampón proti lupinám 400ml
VLASY
Extrakt zo slezu lesného je neoddeliteľnou súčasťou utišujúcich kozmetických prípravkov. Má niektoré vlastnosti, ktoré pôsobia upokojujúco na kožu a má aj antioxidačné účinky, čo je výhodou pre vaše vlasyči už ste muž alebo žena. Tento extrakt spolu so zlúčeninou Piroctone Olamine vyvinutou špeciálne na obmedzenie tvorby lupín, zaručuje v šampóne pre všetky typy vlasov zážitok jemného umytia s kvalitným účinkom.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Žihľavový šampón
VLASY
Je známym faktom, že bylinkári nedajú na žihľavu dopustiť. Okrem všeobecne známych pozitívnych vplyvov na celý organizmus má aj dezodoračné a protizápalové účinky, čo je dôležitou skutočnosťou v starostlivosti o pokožku hlavy. Pri výskumoch v oblasti vlasovej kozmetiky niektoré klinické štúdie tiež preukázali, že žihľava je efektívna aj proti vypadávaniu vlasov. Ukázalo sa, že táto rastlina môže znižovať produkciu hormónu DHT, ktorý je zodpovedný práve za toto, čím sa nepriamo ale o to prirodzenejšie podporuje ich rast.

Výsledným efektom je zdravší vzhľad a hustota vašich vlasov zvlášť pri pravidelnom používaní Dixi Žihľavového šampónu.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi žĺtkovo-pšeničný 400 ml
VLASY
Dixi žĺtkovo-pšeničný výživný šampón je určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy. Extrakty z pšeničných klíčkov dodávajú vlasom vláčnosť a výživu. Vaječné žĺtky zase blahodárne vplývajú na zdravý rast vlasov. Vaječná kúra vlasy regeneruje po celej dĺžke, oživuje a dodáva vlasom lesk. Po umytí odporúčame vlasy ošetriť kondicionérom. Vďaka veľkému ekonomickému baleniu doprajete svojim vlasom dlhodobú kúru, ktorú skutočne ocenia. Vrchný obal fľaše sa dá jednoducho odstrániť a celé balenie po použití zrecyklovať. Vďaka priehľadnému baleniu presne vidíte, koľko šampónu ešte máte a kedy je potrebné zájsť opäť do obchodu.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
dM šampón
VLASY
Návod na použitie: Na mokré vlasy naneste neveľké množstvo šampónu,vmasírujte a po 2-3 minútach dôkladne opláchnite.
1.50 €(DPH vrátane)
Vložiť
Easy Hair – gél na vlasy
VLASY
Easy hair gél na vlasy je určený na každodenné použitie pre všetky typy vlasov so silným efektom spevnenia. Nezlepuje , nevysušuje a nezaťažuje vlasy , ľahko sa vyčesáva. Jednoducho sa nanáša do vlasov, rýchle tvaruje vlasy do účesu a výborne fixuje vlasy , pričom na dotyk nie sú lepkavé.
1.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Floria Brezový šampón
VLASY
Šampón s obsahom prírodnej brezovej šťavy, ktorá priaznivo pôsobí na regeneráciu vlasov a vlasovej pokožky, podporuje rast vlasov.
1.90 €(DPH vrátane)
Vložiť
Floria Lopúchový šampón
VLASY
Šampón obsahuje prírodný extrakt z lopúcha väčšieho. Komplex látok, ktoré sú v tomto výťažku, je účinný pri nadmernom vypadávaní vlasov a tvorbe lupín.
1.90 €(DPH vrátane)
Vložiť
Floria Žihľavový šampón
VLASY
Šampón s obsahom žihľavového extraktu blahodarne pôsobiaceho na výživu vlasových korienkov.
1.90 €(DPH vrátane)
Vložiť
Vlasový šampón s lipovým extraktom
VLASY
Vlasový šampón s lipovým extraktom zabezpečuje vlasom hebkosť a vysoký lesk. Lipový extrakt obsahuje esenciálny olej a vitamín, ktorý hydratuje vlasovú pokožku a znižuje jej podráždenie.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Vlasový šampón s pantenolom
VLASY
Jeho pravidelné používanie a zloženie s obsahom pantenolu - provitamín B5 pomáha vlasovým korienkom zabezpečovať potrebnú výživu a spevňuje ich.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Vlasový šampón s pŕhľavovým extraktom
VLASY
Vlasový šampón s pŕhľavovým extraktom je vhodný na umývanie normálnych až mastných vlasov, pŕhľavový extrakt reguluje tvorbu mazu a prináša výživu vlasovým korienkom.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Žihľavová maska na vlasy 100ml
VLASY
Aby boli vlasy krásne a zdravé zvonku, potrebujú kvalitnú hĺbkovú starostlivosť. Tú vám ponúka Žihľavová maska Dixi. Hĺbkovo vyživujúci komplex spolu s prírodným extraktom zo žihľavy dodajú vlasom silu a pružnosť, aby mohli žiariť. Jemná textúra nezaťažuje vlasy a zanecháva ich vzdušné. Bez syntetických farbív.
5.40 €(DPH vrátane)
Vložiť
Žihľavový kondicionér 200ml
VLASY
Dixi žihľavový kondicionér je presne to, čo vaše suché a namáhané vlasy potrebujú. Obsahuje prírodný žihľavový extrakt, ktorý dodáva vlasom potrebnú starostlivosť, výživu a lesk. Bez silikónov a parabénov.

Používaním žihľavového kondicionéru uľahčíte rozčesávanie a pomôžete predchádzať lámavosti a štiepeniu končekov vlasov. Žihľava nabije vaše vlasy silou a krásou. Šetrne sa postará o každý typ vlasov. Vyživí, dodá lesk a podporí zdravý rast vlasov. Účinky žihľavy na podporu rastu vlasov poznali už naše babičky. Zverte starostlivosť o svoje vlasy do rúk prírody aj vy. Vďaka žihľavovému kondicionéru dodáte svojim vlasom dlhodobú kúru, ktorú skutočne ocenia. Kompaktné balenie si môžete vziať kdekoľvek so sebou, skvele vám padne do ruky a v sprche sa nevyšmykne. Vďaka prehľadnému obalu, presne vidíte koľko kondicionéru ešte máte a kedy je potrebné zabehnúť opäť na nákup. Navyše, celá fľaša sa dá po použití zrecyklovať!
2.70 €(DPH vrátane)
Vložiť
ViBa © 2010-2022

ADRESA
Viliam Bajana - ViBa
Stará Hradská 466/35
038 52 Sučany
TELEFÓN
+00 421 / (0) 948 521 424
EMAIL
eviba@eviba.sk
Návrat na obsah