ViBa Karta - eViBa

Pamiatka zosnulých
Váš nákupný košík
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Zákaznícky servis
ViBa Karta - Objednávka

ViBa Karta - Objednávka

ViBa Karta - Objednávka
S ViBa Kartou nakupujete u nás a u našich partnerov so zľavou a to okamžite bez nutnosti zbierania bodov alebo uplatnenia pri nasledujúcej objednávke.

Kartu Vám zašleme spolu s objednaným tovarom. Výška objednávky musí presiahnúť 15.- eur.
Zľava Vám bude odrátaná ihneď.
Kartu nie je možné objednať samostatne!

Classik - zľava 10%, platnosť 6 mesiacov
Silver - zľava 15%, platnosť 4 mesiace
Gold - zľava 20%, platnosť 2 mesiace

Vložiť
ViBa Darčeková poukážka

ViBa Darčeková poukážka

Vložiť
S ViBa Kartou nakupujete u nás a u našich partnerov so zľavou a to okamžite bez nutnosti zbierania bodov alebo uplatnenia zľavy až pri nasledujúcej objednávke či nákupe - zľavu máte jednoducho hneď a bez okolkov!!!

Získať ViBa Kartu je jednoduché - stačí si objednať tovar v minimálnej hodnote 15.- eur a k objednávke prihodiť aj kartu a máte to vybavené! Karta Vám príde spolu s objednaným tovarom a ihneď sa Vám odráta aj zľava.

Karta nie je viazaná na meno takže ju môžete kľudne požičať alebo aj darovať ako darček Vašej rodine, kamarátom alebo kolegom v práci. Karta má nastavenú platnosť na dobu 2-6 mesiacov (podľa typu) od jej posledného použitia pri nákupe u nás. Ak Vám platnosť končí stačí si objednať akýkoľvek tovar cez náš e-shop. Pozor - platnosť karty nie je na karte označená ale na jej dátum expirácie budete upozornený v poznámke na vystavenej faktúre alebo si jej platnosť môžete overiť emailom na eviba@eviba.sk kde nás požiadáte o overenie karty - uveďte číslo a overovací kód.

         
                                                                    
ViBa Darčeková poukážka je ideálnym darčekom ak presne neviete čo kúpiť.

Netreba sa báť, poukážku nemusíte minúť naraz ak nechcete! Poukážka platí až do vyčerpania jej hodnoty. To čo neminiete môžete využiť kedykoľvek v budúcnosti.

         
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky