Ruky/nohy - www.eviba.sk

Prejsť na obsah
Kozmetika
Dixi Foot Care 100g
RUKY & NOHY
Nemastný gél príjemne osviežuje, regeneruje a vyhladzuje pokožku na nohách. Zmierňuje pocit unavených nôh.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi Foot Care dezodorant na nohy 150ml
RUKY & NOHY
Dezodorant na nohy s obsahom osvedčeného antiseptika, extraktom z Rozmarínu lekárskeho a Šalvie lekárskej zamedzuje tvorbe plesní a svrbeniu medzi prstami. Odstraňuje nežiadúci pach, má príjemnú a osviežujúcu vôňu.
4.10 €(DPH vrátane)
Vložiť
Floria – Nechtíkový krém na ruky
RUKY & NOHY
Obohatený makadamovým olejom a extraktom z nechtíka lekárskeho poskytuje ochranu pokožky rúk pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Makadamový olej podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie kože zvnútra, a tak pomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickú. Extrakt z nechtíka lekárskeho podporuje hojivé a regeneračné procesy v pokožke, pôsobí upokojujúco a ako súčasť krému pomáha zmäkčovať suchú a popraskanú pokožku rúk.
1.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Floria Aloe Vera krém na ruky 100g
RUKY & NOHY
Krém na ruky je obohatený makadamovým olejom a extraktom z aloe pravej (Aloe Vera), ktoré poskytujú ochranu pokožky rúk pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Makadamový olej podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie kože zvnútra, a tak pomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickú. Extrakt z aloe pravej podporuje hojivé a regeneračné procesy v pokožke, pôsobí upokojujúco a ako súčasť krému pomáha zmäkčovať suchú a popraskanú pokožku rúk. Krém je vhodný aj na opakované denné použitie.
1.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky Bambucké maslo 100g
RUKY & NOHY
Hebké ruky každý deň. Krém na ruky s bambuckým maslom, mandľovým olejom a pantenolom poskytne intenzívnu starostlivosť aj vašej namáhanej pokožke rúk. Vzácne výťažky a vitamín E zamedzujú nadmernému vysúšaniu. Suchá a namáhaná pokožka sa premení hebkú a vyživenú.
2.90 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky Nechtík a vitamín E 100ml
RUKY & NOHY
Jemný a zvláčňujúci krém na ruky s nechtíkom si obľúbia všetci, ktorých trápi suchá pokožka. Vďaka vzácnym výťažkom a vitamínu E dodáte rukám starostlivosť akú potrebujú. Chráňte svoje roky v práci, po umývaní riadu či použití dezinfekčného prípravku. Vďaka kompaktnému baleniu ho môžete mať stále v taške.
2.90 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky Protector 100ml
RUKY & NOHY
Krém na ruky Protector je unikátny svojím zložením bez voskov, silikónov a parafínov, čo zvlášť vyžadujú a oceňujú mnohé pracovné profesie a zákazníci.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky s glycerínom a pantenolom 100ml
RUKY & NOHY
Krém na ruky s glycerínom a pantenolom je určený pre ošetrenie pokožky rúk, ľahko sa rozotiera a vstrebáva.
1.50 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky s nechtíkom 100g
RUKY & NOHY
Krém na ruky s nechtíkovým extraktom je veľmi jemný krém gélovitej konzistecie.
1.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky s včelím voskom 100ml
RUKY & NOHY
Krém na ruky s včelím voskom a vitamínom E je určený pre ošetrenie suchej a namáhanej pokožky rúk.
1.70 €(DPH vrátane)
Vložiť
Krém na ruky Silver 100ml
RUKY & NOHY
Krém na ruky Silver obsahuje striebro, ktoré je po stáročia využívané v lekárenstve pre svoje vysoko antibakteriálne účinky.
2.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Zvláčňujúci krém na ruky Carpahtia Herbarium 75g
VLASY
Krém na ruky Carpathia Herbarium s olejom z ruže šípovej, ureou, glycerínom a pantenolom predstavuje intenzívnu starostlivosť o pokožku rúk. Namáhanej pokožke poskytuje ochranu a dodáva jej hodvábnu jemnosť. Neobsahuje parabény, silikóny či umelé farbivá.
3.80 €(DPH vrátane)
Vložiť
ViBa © 2010-2022

ADRESA
Viliam Bajana - ViBa
Stará Hradská 466/35
038 52 Sučany
TELEFÓN
+00 421 / (0) 948 521 424
EMAIL
eviba@eviba.sk
Návrat na obsah