Muži - www.eviba.sk

Prejsť na obsah
Kozmetika
Barbus Active balzam po holení 100ml
MUZI
Barbus Active Balzam po holení a zvláčňujúci krém 2 v 1 je prípravok určený na ošetrenie pleti po holení s veľmi príjemnou sviežou mužskou vôňou. Obsahuje účinné látky alantoín, vitamín E, bisabolol a pantenol. Napomáha regenerovať a zvláčňovať pokožku podráždenú holením.
3.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Active gél po holení s keratínom 100ml
MUZI
Barbus Active gél po holení s keratínom je prípravok na ošetrenie pleti po holení s veľmi príjemnou mužskou vôňou. Obsahuje účinnú látku – keratín, ktorá zjemňuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku.
3.60 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Active voda po holení 100ml
MUZI
Prípravok na ošetrenie pleti po holení s veľmi príjemnou sviežou vôňou. Obsahuje účinné látky – mentol a alantoín. Má príjemný chladivý účinok na pleť, sťahuje póry a napomáha regeneracii pokožky po holení.
6.10 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Classic krém na holenie s glycerínom
MUZI
Krém na holenie je vhodný pre všetky typy pleti. Glycerín pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Krém fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia.Krém na holenie aplikujte štetkou na holenie, s pomocou malého množstva teplej vody. Vytvorte z krému bohatú penu a rovnomerne ňou pokryte navlhčenú tvár a krk. Pokračujte v holení obvyklým spôsobom. Po holení dôkladne pleť opláchnite a aplikujte na pleť vhodný prípravok po holení
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Classic mydlo na holenie 150g
MUZI
Mydlo na holenie je vhodné pre všetky typy pleti. Glycerín pokožku zjemňuje, zvláčňuje a dodáva jej pružnosť. Mydlo fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia. Mydlo na holenie aplikujte štetkou na holenie, s pomocou malého množstva teplej vody. Vytvorte z mydla bohatú penu a rovnomerne ňou pokryte navlhčenú tvár a krk. Pokračujte v holení obvyklým spôsobom. Po holení dôkladne pleť opláchnite a aplikujte na pleť vhodný prípravok po holení.
4.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Classic voda po holení 60ml
MUZI
Klasický prípravok s dlhodobou tradíciou na ošetrenie pleti po holení. Barbus Classic je vhodný pre všetky typy pleti. Použitie: Aplikovať po oholení na suchú pokožku v potrebnom množstve.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Prestige voda po holení 100ml
MUZI
Voda po holení s veľmi príjemnou sviežou vôňou s dlhotrvajúcim účinkom. Obsahuje účinné látky – mentol a alantoín, ktoré pokožku upokojujú.
6.10 €(DPH vrátane)
Vložiť
Barbus Sport krém na holenie s chlorofylom 75g
MUZI
Krém na holenie je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje glycerín, ktorý pokožku zjemňuje, hydratuje a dodáva pleti pružnosť. Chlorofyl pomáha telu mnohými spôsobmi, má protizápalové a antibakteriálne účinky, taktiež predlžuje mladistvý vzhľad pokožky. Krém fúzy zmäkčí, uľahčí sklz holiaceho strojčeka a zabráni podráždeniu pokožky počas holenia. Penivý krém je vhodný na mastnejší typ pleti. Krém na holenie aplikujte štetkou na holenie, s pomocou malého množstva teplej vody. Vytvorte z krému bohatú penu a rovnomerne ňou pokryte navlhčenú tvár a krk. Pokračujte v holení obvyklým spôsobom. Po holení dôkladne pleť opláchnite a aplikujte na pleť vhodný prípravok po holení.
2.20 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi muži sprchový gél 400ml
MUZI
Položili ste si už otázku: čo niektorých mužov najviac irituje?

Každého niečo iné, to je jasné. No často je to skutočnosť, že je potrebné robiť „po jednom“ to, čo by sa dalo robiť „spolu“. Pri použití tohto sprchového gélu táto starosť odpadá, pretože tento gél slúži na 3 veci naraz.

Ako je to možné?

Jedinečnou kombináciou Panthenolu, spolu s výťažkami bylín Aloe, Papaya, Echinacea, Rumanček, Nechtík, Pupočník, Medovka, Hamamel a Lipa sa podarilo vytvoriť gél, ktorý je fantastickým antiiritačným komplexom pre telo, tvár i vlasy, špeciálne určeným pre aktívnych mužov.

To, čo vás najviac poteší pri použití sprchového gélu Dixi muži Aktívny relax je: dlhotrvajúca vôňa, dokonalá čistota tela i vlasov a osviežujúci príliv energie.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
Dixi muži šampón 400ml
MUZI
Dixi šampón pre mužov obmedzuje vypadávanie vlasov a podporuje ich zdravý rast. Posilňuje vlasy a zabezpečí kvalitnú každodennú starostlivosť. Dixi šampón je určený pre všetky typy vlasov. Neobsahuje parabény ani silikóny.
3.30 €(DPH vrátane)
Vložiť
ViBa © 2010-2022

ADRESA
Viliam Bajana - ViBa
Stará Hradská 466/35
038 52 Sučany
TELEFÓN
+00 421 / (0) 948 521 424
EMAIL
eviba@eviba.sk
Návrat na obsah